Title Image

Yhteystiedot

Puhelinpalvelu 040 589 5322 on avoinna arkisin klo 8.00-16.00.

 

Meihin voi ottaa yhteyttä täyttämällä yhteydenottolomakkeen, soittamalla, lähettämällä sähköpostia tai tulemalla käymään. Suosittelemme varaamaan ajan käynnillenne etukäteen soittamalla asiakaspalveluumme.

OTC-sijoitus Oy
Torikatu 28
90100 Oulu

Puh. 040 589 5322
toimisto@otc.fi

Back Office, osakekaupat ja asiakaspalvelu

team_image
Toimistopäällikkö

Raija Sääski

puh. 040 729 7791
email: raija.saaski@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Annu Kyllönen

puh. 044 980 4750
email: annu.kyllonen@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Tiina Kivimäki

email: tiina.kivimaki@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Ida Koivuneva

email: ida.koivuneva@otc.fi

Hallinto

team_image
OTC-sijoitus Oy Toimitusjohtaja

Tomi Kaismo

email: tomi.kaismo@otc.fi

team_image
OTC Rahoitus Oy Toimitusjohtaja

Mika Hanni

puh. 045 165 1606
email: mika.hanni@otc.fi

team_image
OTC Rahoitus Oy Hallintojohtaja

Pia Kotivesi

puh. 044 084 7007
email: pia.kotivesi@otc.fi

OTC Rahoitus Oy

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Elina Kuivala

puh. 044 767 2609
email: elina.kuivala@otc.fi

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Jarmo Harju

puh. 044 901 9471
email: jarmo.harju@otc.fi

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Joona Korhonen

puh. 044 901 9476
email: joona.korhonen@otc.fi

team_image
Laskutusasiat

Oona Lakkala

puh. 044 747 4900
email: oona.lakkala@otc.fi