Title Image

Yhteystiedot

Puhelinpalvelu 040 589 5322 on avoinna arkisin klo 8.00-16.00.

 

Meihin voi ottaa yhteyttä täyttämällä yhteydenottolomakkeen, soittamalla, lähettämällä sähköpostia tai tulemalla käymään. Suosittelemme varaamaan ajan käynnillenne etukäteen soittamalla asiakaspalveluumme.

OTC-sijoitus Oy
Kirkkokatu 14, 4.krs
90100 Oulu

Puh. 040 589 5322
toimisto@otc.fi

Back Office, osakekaupat ja asiakaspalvelu

team_image
Toimistopäällikkö

Raija Sääski

puh. 040 729 7791
email: raija.saaski@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Annu Kyllönen

puh. 044 980 4750
email: annu.kyllonen@otc.fi

Hallinto

team_image
OTC-sijoitus Oy Toimitusjohtaja

Tomi Kaismo

email: tomi.kaismo@otc.fi

team_image
OTC Rahoitus Oy Toimitusjohtaja

Mika Hanni

puh. 045 165 1606
email: mika.hanni@otc.fi

team_image
Hallintojohtaja

Pia Kotivesi

puh. 044 084 7007
email: pia.kotivesi@otc.fi

OTC Rahoitus Oy

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Jarmo Harju

puh. 040 940 3164
email: jarmo.harju@otc.fi

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Vili Elokannas

puh. 040 940 3165
email: vili.elokannas@otc.fi

team_image
Laskutusasiat

Oona Lakkala

puh. 044 747 4900
email: oona.lakkala@otc.fi

team_image
Myynti ja asiakkuudet

Elina Kuivala

Äitiysvapaalla