OTC-sijoitus | Yhteystiedot
274
page-template-default,page,page-id-274,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,popup-menu-slide-from-left,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Yhteystiedot

Puhelinpalvelu 044 35 35 300 on avoinna arkisin klo 8.00-17.00.

Toimisto avoinna arkisin klo 8.00-16.00.

Meihin voi ottaa yhteyttä täyttämällä yhteydenottolomakkeen, soittamalla, lähettämällä sähköpostia tai tulemalla käymään.

OTC-sijoitus Oy
Kirkkokatu 14, 4.krs
90100 Oulu

Puh. 044 35 35 300
info@otc.fi

Asiakaspalvelu ja ostotiimi

team_image
Tiiminvetäjä, ostaja

Juha-Matti Huhta

puh. 040 940 3166
email: juha-matti.huhta@otc.fi

team_image
Ostaja

Anne Härkönen

team_image
Ostaja, kundtjänst på svenska

Aurora Lehtosaari

email: aurora.lehtosaari@otc.fi

team_image
Ostaja

Elina Viinamäki

puh. 040 940 3165
email: elina.viinamaki@otc.fi

team_image
Ostaja

Ilkka Hirvonen

email: ilkka.hirvonen@otc.fi

team_image
Ostaja

Jarmo Harju

puh. 040 940 3164
email: jarmo.harju@otc.fi

team_image
Ostaja

Päivi Holappa

email: paivi.holappa@otc.fi

team_image
Ostaja, kundtjänst på svenska

Sanni Heikkinen

email: sanni.heikkinen@otc.fi

team_image
Ostaja

Tommi Rantakari

email: tommi.rantakari@otc.fi

Back Office

team_image
Toimistopäällikkö

Raija Sääski

puh. 044 241 4117
email: raija.saaski@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Annu Kyllönen

puh. 044 980 4750
email: annu.kyllonen@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Oona Sipola

puh. 044 747 4900
email: oona.sipola@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Carita Niemelä

email: carita.niemela@otc.fi

team_image
Äitiyslomalla

Pilvi Karppinen

Äitiysloman sijaisena Oona Sipola

Hallinto

team_image
Toimitusjohtaja

Tomi Kaismo

email: tomi.kaismo@otc.fi

team_image
Hallintojohtaja

Pia Kotivesi

puh. 044 084 7007
email: pia.kotivesi@otc.fi