OTC-sijoitus | Yhteystiedot
274
page-template-default,page,page-id-274,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,popup-menu-slide-from-left,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Yhteystiedot

Puhelinpalvelu 044 35 35 300 on avoinna arkisin klo 8.00-17.00.

Toimisto avoinna arkisin klo 8.00-16.00.

Meihin voi ottaa yhteyttä täyttämällä yhteydenottolomakkeen, soittamalla, lähettämällä sähköpostia tai tulemalla käymään.

OTC-sijoitus Oy
Kirkkokatu 14, 4.krs
90100 Oulu

Puh. 044 35 35 300
Fax. 08 333 443
info@otc.fi

Asiakaspalvelu ja ostotiimi

team_image
Tiiminvetäjä

Raija Sääski

puh. 044 533 8733
email: raija.saaski@otc.fi

team_image
Ostaja / Kundtjänst på svenska

Anne Härkönen

puh. 044 737 3777
email: anne.harkonen@otc.fi

team_image
Ostaja

Eero Okkolin

email: eero.okkolin@otc.fi

team_image
Ostaja

Jarmo Harju

email: jarmo.harju@otc.fi

team_image
Ostaja

Jere Ruokonen

email: jere.ruokonen@otc.fi

team_image
Ostaja

Juha-Matti Huhta

email: juha-matti.huhta@otc.fi

team_image
Ostaja

Kosti Kontio

email: kosti.kontio@otc.fi

team_image
Ostaja

Satu Sirviö

email: satu.sirvio@otc.fi

Back Office

team_image
Toimistopäällikkö

Pia Kotivesi

puh. 044 084 7007
email: pia.kotivesi@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Oona Sipola

puh. 044 544 4171
email: oona.sipola@otc.fi

team_image
Toimistoassistentti

Annu Kyllönen

puh. 044 980 4750
email: annu.kyllonen@otc.fi

team_image
Äitiyslomalla

Pilvi Karppinen

Äitiysloman sijaisena Oona Sipola

team_image
Toimistoassistentti

Linda Pitkänen

puh. 044 241 4117
email: linda.pitkanen@otc.fi

Hallinto

team_image
Toimitusjohtaja

Tomi Kaismo

puh. 045 670 7600
email: tomi.kaismo@otc.fi