Yhteystiedot
274
page-template-default,page,page-id-274,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,popup-menu-slide-from-left,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

Yhteystiedot

Puhelinpalvelu 08 415 417 13 on avoinna arkisin klo 8.00-17.00.

Toimisto avoinna arkisin klo 8.00-16.00.

Meihin voi ottaa yhteyttä täyttämällä yhteydenottolomakkeen, soittamalla, lähettämällä sähköpostia tai tulemalla käymään.

HUOM! Toimistomme on suljettu toistaiseksi asiakaskäynneiltä koronavirusepidemian vuoksi!

OTC-sijoitus Oy
Kirkkokatu 14, 4.krs
90100 Oulu

Puh. 08 415 417 13
info@otc.fi

Asiakaspalvelu ja ostotiimi

Tiiminvetäjä, ostaja

Juha-Matti Huhta

puh. 040 940 3166
email: juha-matti.huhta@otc.fi

Ostaja, kundtjänst på svenska

Anne Härkönen

Ostaja, kundtjänst på svenska

Aurora Lehtosaari

email: aurora.lehtosaari@otc.fi

Ostaja

Elina Viinamäki

puh. 040 940 3165
email: elina.viinamaki@otc.fi

Ostaja

Jarmo Harju

puh. 040 940 3164
email: jarmo.harju@otc.fi

Ostaja, kundtjänst på svenska

Sanni Heikkinen

email: sanni.heikkinen@otc.fi

Back Office

Toimistopäällikkö

Raija Sääski

puh. 044 241 4117
email: raija.saaski@otc.fi

Toimistoassistentti

Annu Kyllönen

puh. 044 980 4750
email: annu.kyllonen@otc.fi

Toimistoassistentti

Oona Lakkala

puh. 044 747 4900
email: oona.lakkala@otc.fi

Kiireapulainen

Carita Niemelä

email: carita.niemela@otc.fi

Hallinto

OTC-sijoitus Oy Toimitusjohtaja

Tomi Kaismo

email: tomi.kaismo@otc.fi

OTC Rahoitus Oy Toimitusjohtaja

Mika Hanni

puh. 045 165 1606
email: mika.hanni@otc.fi

Hallintojohtaja

Pia Kotivesi

puh. 044 084 7007
email: pia.kotivesi@otc.fi